Přijmeme účetní

Ihned přijmeme účetní. Hledáme účetní pro naši středně velkou firmu v Brně. Zatím na částečný úvazek.

 1. Zita Hudáková

  Dobrý den,
  velice mě zaujal Váš inzerát, ve kterém hledáte účetní na částečný úvazek. Měla bych zájem o bližší informace a ráda bych se zúčastnila výběrového řízení na tuto pozici.

  Přeji hezký den a jsem s pozdravem

  Zita Hudáková

 2. Lenka Medvíková

  mám zájem o Vámi nabízenou práci účetní. Prosím sdělte mi, zda-li je ještě toto místo k dispozici. Praxi jako účetní mám 12 let.

 3. Denisa Franková

  Dobrý den,
  mám zájem o vámi nabízenou pozici.
  Moje praxe je 23 let.
  S pozdravem
  D.Franková

 4. HanaKramářová

  Dobrý večer. Zaujal mě Váš inzerát ohledně účetní. Jsem zaměstnaná jako účetní a zároveň jsem OSVČ na ŽL. Vzhledem k tomu, že hledáte účetní na částečný úvazek, mohu zpracovávat účetnictví doma a několikrát do měsíce přijet do Brna. Bydlím kousek od Svitav. Pro mě by nebyl problém přijet vlakem nebo autem. Mám praxi cca 7 let v DE a účetnictví, zpracování mezd a DPH a různorodém zpracování účetnictví (restaurace, dopravci, hasící technika, pojišťovnictví, autolakovna,..) Děkuji za odpověď, ať kladnou, či zápornou. Kramářová

 5. Veronika Pupalová

  Dobrý den,

  měla bych zájem o bližší informace ohledně práce účetní na částečný úvazek v Brně. Mám praxi 12let s kompletním vedením účetnictví, zpracováním učet.závěrek a daňových přiznání. Kompletní CV mohu zaslat.

  S pozdravem

  Pupalová Veronika

 6. Petra Švehlová

  Dobrý den,
  je místo stále aktuální, prosím o bližší informace.
  Petra Švehlová

 7. Frant Štěpánková

  Hledám práci hlavní účetní v Brně. Za kvalitu, solidní ohodnocení

Odeslat poptavku