Přijmeme delegáta

Ihned přijmeme delegáta. Pro naši cestovní kancelář hledáme delegáta pro doprovod našich klientů do Tuniska. Jedná se o jednorázovou akci s možností navázání trvalé spolupráce.

 1. Čelárová Simona

  Dobrý den,

  ráda bych pracovala jako delegátka cest.zájezdů. Jsem přátelská, komunikativní, flexibilní, spolehlivá, mluvím anglicky a ráda pracuji s lidmi.

  Budu se tešit,

  Simona Čelárová

 2. Lukáš Hýsek

  Dobrý den, měl bych zájem o vámi nabízenou nabídku práce delegáta na jednorázou akci do Tunisu. V současné době studuji dálkově vysokou školu. Mám zkušenosti z práce v zahraničí a dále 3 roky v cestovním ruchu v ČR. Hovořím plynně česky a anglicky a částečně německy. V případě doplňujících dotazů mně neváhejte kontaktovat.
  S pozdravem
  Lukáš Hýsek

 3. Ivana Řehořová

  Jsem průvodkyně cestovního ruchu, VŠ vzdělání, více než 10ti letá zkušenost, znalost jazyků (zejm. agličtiny). V případě zájmu zašlu CV – tel. 721 731 231

 4. michaela Týnecká

  Dobrý den,
  měla bych velký zájem o Vámi nabízenou brigádu – delegát do Tunisu, v zahraničí jsem již několikrát pracovala, mám organizační schopnosti a zkušenosti s prací s lidmi.
  Děkuji.

 5. Jana Vichova

  Dobry den,
  mam zajem o praci v cestovnim ruchu.

  Pracuji 3 roky jako delegatka CK, mam VS vzdelani, mluvim plynne anglicky a jsem aktivni ridic.
  Prosim o adresu e-mailu, kde mohu zaslat zivotopis, VS diplom a fotgrafii.

  S pozdravem a pranim hezkeho dne
  Jana Vichova

 6. Marc BABEC

  Dobry den,
  Stale hledate delegate do tunisu ??
  Kdyby ano, jsem francouz zijici v Praze a rad by se domluvil s Vama o spoluprace, ZL mam.

 7. Martina Krňanská

  Dobrý den, ráda vaše klienty do Tuniska doprovodím. Pracuji jako průvodkyně letních poznávacích zájezdů a v září jsem byla jako průvodkyně/delegátka v Turecku. V zimě působím též jako delegátka v Alpách. Tunisko jsem již také navštívila, takže mi není cizí. Můžu odjet kdykoliv, třeba hned!!Budu ráda, když mě oslovíte. Těším se na spolupráci, zdraví Krňanská Martina

 8. MARIE HUSÁKOVÁ

  MÁM ZÁJEM O NABÍDKU PRÁCE DELEGÁTA A FOTOGRAFA NEMOVITOSTÍ.JE-LI TO JEŠTĚ AKTUELNÍ PROSÍM KONTAKTUJTE MNE CO NEJDŘÍVE.STŘEDOŠKOLAČKA S VÝTVARNOU ŠKOLOU.
  DĚKUJI

 9. Iveta Chobotová

  Dobrý den, ráda bych pracovala jako delegát v Tunisu. Sice jsem tuto práci nikdy nedělala ale žila jsem 3 měsíce v Tunisku. Rozumím něco málo arabsky a umím hovořit anglicky. Předem děkuji za odpověď

 10. Kristýna Vaňková

  Dobrý den, ráda bych se ucházela o místo delegátky v Tunisku. Je tato pozice stále aktuální? Děkuji Vám za odpověď

  Vaňková

 11. LUCIA LAMKOVA

  Dobrý den,reaguji na Váš inzerát,ráda bych pracovala jako delegat v Tunisu,mluvím anglicky,v Tunisu jsem žila jeden rok,a v budoucnosti se sem chystám znovu žit.Tunis je pro mě srdcová záležitost..Jsem komumnikativní,mám praxi v oblasti práce s lidmi.Děkuji za odpověd.

 12. Markéta Nyklová

  Dobrý den,

  reaguji na Výše uvedený inzerát ohledně práce delegáta pro destinaci Tunisko.

  V případě, že je pozice stále volná, budu ráda, když mne budete kontaktovat.

  Děkuji za odpověď a přeji příjemný den.

  Markéta Nyklová

Odeslat poptavku