Přijmeme asistentku

Ihned přijmeme asistentku. Hledáme asistentku pro naši obchodní firmu. Časová flexibilita výhodou a znalost angličtiny nutností. Požadujeme samostatnost a obratnost při komunikaci s klientem. Sídlíme v Praze.

 1. Aneta Černá

  Dobrý den,
  byli byste tak hodní, a poslali mi bližší info o Vaší nabídce na zaměstnání Asistentky? Měla bych o tuto pozici zájem. Pokud budete mít zájem, tak Vám ráda zašlu můj životopis.
  Děkuji a s pozdravem

  Aneta Černá

 2. Dagmar Čalová

  Dobrý den, objevila jsem tento web. Hledám práci v širokém okruhu. Mám praxi v administrativě a v obchodě. Studuji sociální školu, takže i domovy důchodců jsou altuální, případně recepční, prodavačka bot, nebo textilu. Mluvím dobře Italsky a Anglicky jen na úrovni začátečníka. Myslíte, že bych něco našla v Praze zatím se mi moc nedaří. Děkuji za typy a přeji hezký den. Čalová Dagmar.(38) let.

 3. Miroslava Halamíčková

  Přijmeme pomocnou asistentku kontroly úklidu. Kontrola se provádí hlavně v dopoledních hodinách.Požadujeme samostatnost a časovou flexibilitu.Vhodné pro studující a ženy na MD.Upřednostňujeme uchazečky z MB.

 4. Horák

  dobrý den,od kdy mohu nastoupit?

 5. Eva Pichlerová

  Dobrý Den.Mám zájem o práci jako asistentka zda je ještě práce aktuální.Životopis pošlu přes email Pichlerová

 6. Monika Olšáková

  Dobrý den zaujala mne Vašenabídka na pozici asistnetky, prosím o bližší informace popřípadě adresu kam mohu zaslat CV nebo se osobně dostavím na pohovor v případě Vašeho zájmu. Pracovala jsem dlouho jako samostatná asistentka v ČNB na odboru zásob peněz.
  Přeji hezký dena děkuji za Váš čas
  M.Olšáková

Odeslat poptavku